NA ANTENIE: CHLOPCY/MYSLOVITZ

Lech wygrywa przy Bułgarskiej!

Publikacja: 28.02.2018 g.23:12  Aktualizacja: 16.05.2018 g.11:31
Piłkarze poznańskiego Lecha wygrali na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 2:1. Wszystkie bramki padły w ostatnich minutach meczu.
Lech - Śląsk - Karolina Rej
/ Fot. Karolina Rej

Prawie pięć tysięcy widzów obejrzało przy Bułgarskiej mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Pierwsza bramka padła dla gospodarzy dopiero w 80 minucie. Zdobył ja Chobłenko. Śląsk potrzebował zaledwie dwóch minut na wyrównanie. Dla gości bramkę strzelił Marcin Robak. Wynik ustalił w 89 minucie Gytkjaer.

Bramki: Chobłenko (80.), Gytkjaer (89.) - Robak (82.)

Żółte kartki: Mihai Radut, Wołodymyr Kostewycz, Maciej Gajos - Kamil Vacek

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów 4 376.

Lech Poznań: Jasmin Buric - Robert Gumny, Nikola Vujadinovic, Emir Dilaver, Wołodymyr Kostewycz (82. Kamil Jóźwiak) - Nicklas Barkroth (59. Mario Situm), Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Mihai Radut - Christian Gytkjaer, Elvir Koljic (15. Ołeksij Chobłenko).

Śląsk Wrocław: Jakub Słowik - Piotr Celeban, Tim Rieder, Igors Tarasovs, Mariusz Pawelec - Arkadiusz Piech (90. Sebastian Bergier), Augusto, Sito Riera (70. Kamil Vacek), Dragoljub Srnic, Robert Pich (66. Michał Chrapek) - Marcin Robak.

KOMENTARZE 9
Wrzątek 01.03.2018 godz. 11:21
Redaktory, zapytajcie tych panóff zez Wronek dlaczego wrzątek podczas meczu był na ....kartki ! A miało być tak wspaniale. No cóż w puszczy noteckiej jest inna kooolturka !
antykibic 01.03.2018 godz. 10:11
no ładnie się chyba panowie zachowali i gracze i kibice, nie słyszałam żeby kogoś pobili, może za zimno było :). no w każdym razie gratulacje, trochę mnie dziwi, że w takiej narodowej FORMACJI jak Kolejorz, te nazwiska piłkarzy tak mało narodowo brzmią, czy kibice narodowcy nie maja z tym problemu? CIEKAWE. ....
Obserwator 01.03.2018 godz. 09:14
Ciekawe czy teraz Bjelica powiedział: system WAR circus, skandeolza!
Ptasznik 28.02.2018 godz. 23:58
Za wynik BRAWO! Za grę ...sorki ale na drzewo liście pompować!
Co zaś się tyczy Nenada, powiedziano, napisano już WSZYSTKO.
Wszyscy, wszystko WIOM( to taka dygresja kabaretowa) .
Jednak niczego nie WIOM "właściciele" z Puszczy, łuni nic nie kumają, łuni ino bejmy zorgują i skarpyty chowają.
matkomatko 28.02.2018 godz. 21:34
ps.na 75 możliwych,ale nie będę brnąć w matematykę. Dzięki za _każdą transmisję,za wasze zaangażowanie,waszą wiarę nadzieję i tę realną i nie,za jakość komentarza przed,w trakcie i po meczu,za komentarz to jaki jest i za chęci,za to,że nadal każdy mecz jest na głównej antenie radia;oby nie typlko Lecha,ale to dużo i oby tak nadal było.Pozdr.s.na 75 możliwych,choć wolę w matematykę nie brnąć.Dzięki za _każdą transmisję meczu w radiu,za wasze zaangażowanie,za chęci,za waszą wiarę,nadzieję,za komentarze i jakość komentarza w trakcie przed i po,za to,że mecze nadal są na głównej antenie radia.Pozdr.
matko... 28.02.2018 godz. 21:27
Wiem,że napisać można banalnie i niebanalnie wiele,że pogoda,taka nie inna,liga też i że to co napiszę można podciągnąć pod typowe reakcje kibica sfrustrowanego w wieku każdym od najmniejszego po najstarszego,jak złośliwi mogliby dodać,nieznającego się,bo każdy mądry is ię zna...ale to co gra dziś Lech,co grał w niedzielę to DRAMATprzy czym wiele dramatów tych w teatrze jest o niebo ciekawszych.To naprawdę wygląda fatalnie;nie chodzi o ilość błędów,oni grają jak źle zaprogramowane roboty,które mają głęboko w dudelande wynik,tabelę,to co zrobili rywale,no to jeszcze mogę zrozumieć;Górnik,Korona,Wisła,grają jak grają mają punktów ile mają,a Lech stoi;ktoś powie,ale strzelał,ale te punkty kiedyś zdobył,nie oczekuj za dużo;ja też po tych transferach od paru okienek niewiele oczekuję,ale każdy kolejny mecz potwierdza me najgorsze obawy;tak tak,aklimatyzacja,presja,słabsze dni;a jak dodam,że juniorzy zagraliby leepiej,to ktoś powie:przesadne narzekanie,gdybanie,zrób to sam,jak żeś taki Słodowy,gadanie typowe;ale naprawdę mam ochotę tak napisać.To jakaś smutadrama;i jak legia ma nie bronić rok po roku tytułów?Jeśli Lech dziś wygra 1:0 jeśli zagra dobrą 2 połowę,to wrażenie będzie i punkty też,Górnikn ie zagrał,ale wiadomo co się liczy,niektórzy trenerzy chętnie powtarzają,że liczą się punkty i za to kibice potem będą oceniać,a rozliczą władze,ano,niemniej to jakaś poruta co Lech gra,nie,nie sięgnę już po hasło,że miliony poszły,bo wiadomo jakie sumy chodzą w piłce kopanej,czy to się nam podoba,czy nie,co one znaczą dla zwykłych ludzi.I przy tym wszystkim trza się cieszyć,bo Lech jest w czołówce ligi,bo jeśli wniedzielę,etc.bo może być gorzej w kolejnych sezonach,a jeśli w końcu kiedyś l.albo inna drużyna odjedzie reszcie ligi...Taka liga,prawie nikt nie ma więcej,ale obecnie 41 pkt na 72 możliwych,ale furda,dla mnie gra Lecha jest największym problemem,smutadrama i niech nawet popełnią mniej błędów niż 10 innych drużyn w czasie meczu,co z tego.Brzmi dziwnie,ale tak jest;no to żale za caly sezon wylane.
kibol 27.02.2018 godz. 13:35
Do obrony twierdzy są potrzebni faceci z jajami a nie wydmuszkami łącznie z zarządem tego klubu.