NA ANTENIE: TEXAS HOLD 'EM (2024)/BEYONCE

Ciemność przed, ciemność po. Warta traci punkty w Kielcach

Publikacja: 06.10.2023 g.20:57  Aktualizacja: 07.10.2023 g.00:41 Dawid Cytrowski
Sekundy dzieliły Wartę Poznań od zwycięstwa w Kielcach z Koroną. Zieloni ostatecznie zremisowali jednak 1:1, tracąc gola w ostatniej akcji meczu.
mid-23a06602 - Piotr Polak - PAP

Spotkanie rozpoczęło się z 50 minutowym opóźnieniem przez awarię oświetlenia na stadionie. Ostatecznie problem udało się rozwiązać, ale w I połowie piłkarze obu drużyn byli rozkojarzeni i niewiele mieliśmy ciekawych fragmentów.

Dopiero po przerwie zaczęło się dziać - w 50. minucie Wartę na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kupczak, który rozgrywał swój 200 mecz w ekstraklasie. W ostatniej minucie doliczonego czasu, po zamieszaniu w polu karnym, wyrównał Belg Martin Remacle.

Warta zdobyła punkt po trzech porażkach z rzędu, ale piłkarze nie byli z tego faktu zadowoleni.

Szczerze powiedziawszy, to marne pocieszenie. Gdybyśmy to my strzelili w ostatniej minucie, to pewnie byśmy się cieszyli z tego punktu. A tak jest złość i duże rozczarowanie. Przede wszystkim i jedni i drudzy nie chcieli tego meczu przegrać. A skoro prowadziliśmy, to trzeba było to dowieźć

- mówi obrońca Konrad Matuszewski.

Po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji Zieloni zagrają w następnej serii gier ze Stalą Mielec.