NA ANTENIE: LOSE CONTROL (2023)/TEDDY SWIMS

Remis z Holandią w Rotterdamie!

Publikacja: 11.06.2022 g.22:45  Aktualizacja: 12.06.2022 g.08:55 Informacyjna Agencja Radiowa
Kraj
Polscy piłkarze zremisowali na wyjeździe w Rotterdamie z Holandią 2:2 (1:0) w swym trzecim meczu elity Ligi Narodów w grupie "4".
cash - Leszek Szymański - PAP

Prowadzenie dla "Biało-czerwonych" uzyskał w 18. minucie Matty Cash. Była to 1. bramka naszego obrońcy w reprezentacji Polski.

Po przerwie podwyższył Piotr Zieliński w 49 minucie. Później trafiali już tylko Holendrzy. W 51. minucie gola strzelił Davy Klaassen, a trzy minuty później wyrównał Denzel Dumfries.

W doliczonym czasie gry rzut karny zmarnował napastnik gospodarzy Memphis Depay.

W innym sobotnim meczu w "polskiej" grupie Walia zremisowała z Belgią 1:1 (0:0). W tabeli prowadzą Holendrzy (7 pkt) przed Belgią (4 pkt), Polską (4 pkt) i Walią (1 pkt).

Podopieczni Czesława Michniewicza 14 czerwca podejmą na Stadionie Narodowym reprezentację Belgii.