NA ANTENIE: FLORIDA!!! (2024)/TAYLOR SWIFT, FLORENCE WELCH

Niepotrzebne emocje w Lubinie. Lech wygrał z Zagłębiem!

Publikacja: 05.12.2021 g.19:27  Aktualizacja: 06.12.2021 g.09:36 Dawid Cytrowski
Znakomita pierwsza połowa i dużo błędów w drugiej. Piłkarze Lecha Poznań wygrali w Lubinie z Zagłębiem 3:2 w meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy.
lech poznań  - Sebastian Borowski - PAP

Po pierwszych 45 minutach wydawało się, że poznaniacy wygrają bardzo pewnie. Prowadzili bowiem 2:0 po golach Antonio Milicia oraz Joao Amarala i kontrolowali boiskowe wydarzenia. Po zmianie stron zaczęli popełniać jednak proste błędy w defensywie, a Zagłębie dwukrotnie trafiło po rzutach rożnych. W międzyczasie bramkę zdobył jednak Jakub Kamiński i to ona zdecydowała o wygranej Kolejorza.

Ta nasza skuteczność dzisiaj znowu nie była naszą silną stroną. W szatni już rozmawialiśmy z zawodnikami o tym, że jest to dla nas lekcja. W przyszłości nie chciałbym, żebyśmy do takich sytuacji dopuszczali