NA ANTENIE: MIDNIGHT CITY/M 83

Lech przegrywa w pierwszym sparingu

Publikacja: 01.07.2023 g.15:01  Aktualizacja: 02.07.2023 g.09:46 Dawid Cytrowski
Piłkarze Lecha Poznań przegrali z czeskim Slovanem Liberec 1:3 w pierwszym sparingu podczas letniego okresu przygotowawczego. Jedyną bramkę dla Kolejorza zdobył w II połowie Aleksander Nadolski.
lech sparing - Przemysław Szyszka - Lech Poznań

Lechici trenują dopiero od kilku dni, ale przed startem nowego sezonu nie zagrają zbyt wielu gier kontrolnych. W sobotę przy Bułgarskiej w drugiej połowie grali już tylko młodzi zawodnicy, którzy dopiero pukają do bram seniorskiej drużyny.

Jakieś sytuacje sobie stworzyliśmy, ale dla nas to dopiero początek przygotowań. Pierwszy tydzień za nami, teraz wyjeżdżamy na obóz i na tym się koncentrujemy. Oczywiście szkoda, że przegraliśmy, chcieliśmy wygrać. Teraz już jednak pełna koncentracja na obozie