NA ANTENIE: Pół na pół

Debiutancki gol Jakuba Modera w piłkarskiej reprezentacji Polski!

Publikacja: 11.11.2020 g.22:44  Aktualizacja: 12.11.2020 g.12:36 Dawid Cytrowski
Biało - czerwoni pokonali w Chorzowie Ukrainę 2:0 i szykują się do kluczowych spotkań w Lidze Narodów.
Łączy Nas Piłka (Twitter)

Wychowanek Lecha Poznań pojawił się na boisku w 62 minucie i już kilkadziesiąt sekund później wykorzystał zamieszanie w polu karnym Ukraińców i trafił do siatki. Jeszcze w pierwszej połowie wynik spotkania otworzył Krzysztof Piątek, wykorzystując błąd bramkarza rywali Andrieja Łunina.

Dla Modera gol z Ukrainą był pierwszym trafieniem w narodowych barwach w czwartym występie. Piłkarz Lecha staje się jednym z ważniejszych piłkarzy kadry Jerzego Brzęczka i ma bardzo duże szanse na grę na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy.

Jeszcze w listopadzie Polaków czekają dwa spotkania w Lidze Narodów. W niedzielę biało - czerwoni zagrają w Reggio Emilia z Włochami, a w przyszłą środę w Chorzowie z Holandią.