NA ANTENIE: Klasyka poranna

Warta przegrywa po golu w końcówce

Publikacja: 20.08.2021 g.22:33  Aktualizacja: 21.08.2021 g.09:36 Dawid Cytrowski
Piłkarze Warty Poznań przegrali z Radomiakiem Radom 0:1 w meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy.
piotr tworek warta poznań  - Piotr Leśniowski - Warta Poznań

Jedyną bramkę zdobył w drugiej minucie doliczonego czasu gry Wenezuelczyk Mario Rondon.

Spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie, brakowało w nim wielu sytuacji strzeleckich, za to dużo było fauli i kartek. W 56. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, ale strzał Brazylijczyka Leandro obronił bramkarz Warty Adrian Lis. W 92. minucie dośrodkowanie Maika Karwota na bramkę zamienił Mario Rondon.

To druga z rzędu porażka poznaniaków w tym sezonie. Za tydzień podopieczni trenera Piotra Tworka zagrają w Grodzisku Wielkopolskim z Jagiellonią Białystok.