NA ANTENIE: Królewski wieczór

Warta o krok od utrzymania!

Publikacja: 05.05.2024 g.14:34  Aktualizacja: 06.05.2024 g.09:09 Grzegorz Hałasik
Bardzo duży krok piłkarzy Warty Poznań w kierunku utrzymania się w ekstraklasie, po wygranej w Grodzisku Wielkopolskim z Widzewem Łódź 2:1
mid-24505151 - PAP/Jakub Kaczmarczyk

Zieloni bardzo dobrze rozpoczęli niedzielny mecz, bowiem już po dwunastu minutach prowadzili 2:0. Najpierw do własnej bramki trafił Andrejs Ciganiks po strzale Kajetana Szmyta. Po chwili Szmytowi nie wyszedł strzał z dystansu, ale do piłki dopadł Mateusz Kupczak i zdobył bramkę pięknym strzałem sprzed pola karnego. Widzew honorowego gola strzelił tuż przed przerwą po uderzeniu głową Jordi Sancheza.

Z dobrą energią rozpoczęliśmy ten mecz, zanim przeciwnik pokazał swoją jakość, zdążyliśmy zadać dwa mocne ciosy. Jestem też zadowolony, że w drugiej połowie nie daliśmy się tak bardzo zepchnąć, a czasem takie momenty mieliśmy. Myślę, że mamy tyle punktów, na ile zasłużyliśmy.