NA ANTENIE: IN FOR A PENNY/SLADE

Nie udała się piłkarzom Warty Poznań wyprawa do Zabrza

Publikacja: 19.09.2021 g.18:08  Aktualizacja: 21.09.2021 g.20:28 Grzegorz Hałasik
W ósmej kolejce ekstraklasy Zieloni przegrali z Górnikiem 0:1. Gola w 38 minucie zdobył Jesus Jimenes
warta poznań  - Warta Poznań/KlaudiaBerda

Gospodarze mieli przewagę przez większość spotkania, poznaniacy kilka akcji przeprowadzili w drugiej połowie, niestety w ich grze brakowało dokładności i gubili piłkę przed lub na polu karnym Górnika. Na to zwrócił uwagę napastnik Warty - Mateusz Kuzimski.

Oddawaliśmy strzały, niestety chyba tylko jeden celny, reszta się nie udała. Brakowało wypieszczenia piłki, gdyby tego dziś nie zabrakło, to prawdopodobnie coś byśmy strzelili. W tym sezonie na pewno jest ciężej w ekstraklasie, niż rok temu, ale my musimy patrzeć na siebie, żeby złapać dobrą dyspozycję i wygrać mecz.

- powiedzał po spotkaniu Kuzimski.

W ośmiu meczach Warta zgromadziła zaledwie siedem punktów. W sobotę poznaniacy zagrają w Grodzisku z Zagłębiem Lubin.