NA ANTENIE: WSPOMNIENIE Z PLENERU (INSTR)/KOMBI

Kolejorz pokonał Termalikę Nieciecza 3:0!

Publikacja: 07.05.2017 g.17:22  Aktualizacja: 08.05.2017 g.11:01 Grzegorz Hałasik
Piłkarze Lecha Poznań znów wygrali 3:0. Tym razem pokonali na wyjeździe Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.
lech termalica 2017 (7) - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

W pierwszej połowie gola zdobył Michai Radut; po przerwie najpierw do własnej bramki trafił Łotysz Gutkovskis, a wynik meczu ustalił Radosław Majewski. - Ważne zwycięstwo po przegranym finale Pucharu Polski - ocenił mecz kapitan Kolejorza Łukasz Trałka.

Po 32 kolejkach ekstraklasy Lech jest wciąż na drugim miejscu w tabeli, ale ma już tyle samo punktów, co prowadząca Jagiellonia Białystok – 34.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - LECH POZNAŃ 0:3 (0:1)

Bramki: Radut (15), Gutkovskis (71 sam), Majewski (73)
Żółte kartki: Gutkovskis

Bruk-Bet: Dariusz Trela - Patryk Fryc, Artem Putiwcew, Kornel Osyra, Sebastian Ziajka - Bartłomiej Babiarz (75. Krystian Peda), Vlastimir Jovanović - Martin Miković (67. David Guba), Samuel Stefanik, Dalibor Pleva (26. Patrik Misak) - Vladislavs Gutkovskis

Lech: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Maciej Wilusz, Volodymyr Kostevych - Maciej Gajos, Łukasz Trałka, Mihai Radut (80. Tymoteusz Puchacz) - Maciej Makuszewski, Marcin Robak (72. Paweł Tomczyk), Szymon Pawłowski (59. Radosław Majewski)