NA ANTENIE: Mała czarna

Przy Bułgarskiej podział punktów. Lech - Cracovia 1:1

Publikacja: 25.10.2020 g.19:26  Aktualizacja: 26.10.2020 g.00:09 Wojciech Bernard
Chwaleni za występy w Lidze Europy piłkarze Lecha Poznań, w ekstraklasie wciąż spisują się poniżej oczekiwań. Kolejorz tylko zremisował dziś przy Bułgarskiej z Cracovią 1:1, ratując punkt w końcówce spotkania.
lech cracovia - Lech Poznań

Goście objęli prowadzenie w 30. minucie po trafieniu Pelle'go van Amersfoorta. Lech przez długi czas dążył do wyrównania, ale nie potrafił wykreować sytuacji pod bramką rywali, a gdy już do nich doszło zawodziła skuteczność. Udało się dopiero w 86. minucie, gdy swojego pierwszego gola w barwach Kolejorza zdobył Mohammad Awwad. Czasu na zdobycie zwycięskiej bramki już poznaniakom zabrakło.

Po ośmiu kolejkach sezonu lechici mają na koncie tylko dziewięć punktów i zajmują 10. lokatę w tabeli ekstraklasy. Nawet biorąc pod uwagę, że mają do rozegrania zaległe spotkanie z Pogonią Szczecin, jest to na pewno dorobek poniżej oczekiwań.