NA ANTENIE: Serwis informacyjny

Polska przegrała z Anglią

Publikacja: 31.03.2021 g.22:41  Aktualizacja: 01.04.2021 g.08:35 Informacyjna Agencja Radiowa
Piłkarska reprezentacja Polski przegrała na wyjeździe z Anglią 1:2 (0:1) w meczu 3. kolejki grupy I eliminacji mistrzostw świata 2022.
boisko piłka nożna - Pixabay

Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie, gdy Harry Kane wykorzystał rzut karny po faulu Michała Helika na Raheemie Sterlingu. Wyrównał w 58. minucie Jakub Moder. Zwycięską bramkę dla zespołu selekcjonera Garetha Southgate'a w 85. minucie zdobył Harry Maguire.

W innych środowych spotkaniach tej grupy: Andora uległa Węgrom 1:4 (0:1), a San Marino przegrało z Albanią 0:2 (0:0). W tabeli prowadzi Anglia (9 pkt) przed Węgrami (7 pkt) i Albanią (6 pkt). Polska - 4. (4 pkt).