NA ANTENIE: PIERWSZA PLANETA OD SŁOŃCA

Trwa fatalna seria piłkarzy poznańskiej Warty

Publikacja: 30.10.2021 g.17:25  Aktualizacja: 30.10.2021 g.21:07 Krzysztof Ratajczak
Dzisiaj na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim "zieloni" przegrali w spotkaniu 13.kolejki ekstraklasy z gdańską Lechią 0-2, tracąc gole w doliczonym czasie meczu.
warta poznań jayson papeu - Piotr Leśniowski - Warta Poznań

Najpierw rzut karny wykorzystał Flavio Paixao, a tuż przed końcowym gwizdkiem po nieporozumieniu z bramkarzem Adrianem Lisem piłkę do własnej bramki z daleka skierował Jan Grzesik.

Trener Warty - Piotr Tworek był na pomeczowej konferencji zszokowany.

Dwie minuty, te ostatnie dwie miuty nas...''zabiły''. Zniweczyły cały nasz trud. Cała nasza szatnia jest w szoku przez te doliczone minuty i to co się w nich wydarzyło. Nawet jeśli w końcówce nie byłiśmy w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji, aby wygrać to spotkanie. Jednak nikt nie zakładał, że możemy ten mecz w takich okolicznościach przegrać

- powiedział szkoleniowiec Warty-Piotr Tworek

Przegrana z Lechią Gdańsk była już siódmą porażką warciarzy w tym sezonie, a co gorsza od prawie 10 godzin poznański zespół nie zdobył w spotkaniu ekstraklasy gola. W tabeli ''zieloni'' zajmują przedostanie 17. miejsce, a nastepny mecz zagrają za tydzień na wyjeździe z Piastem Gliwice.