NA ANTENIE: WORDS/THE CHRISTIANS

Lewandowski i Linetty w głównej roli - świetny występ byłych lechitów

Publikacja: 14.10.2020 g.22:13  Aktualizacja: 15.10.2020 g.08:32 Grzegorz Hałasik
Kraj
Pewne zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów. Biało-czerwoni pokonali dzisiaj we Wrocławiu Bośnię i Hercegowinę 3:0.
20151108_Lech-GornikLeczna_3-1_91 Karol Linetty - Przemek Modliński

Tym razem w składzie zabrakło piłkarzy Lecha Poznań, za to główne role, przede wszystkim w pierwszej połowie, odegrali byli gracze Kolejorza. Najpierw bramkę zdobył Robert Lewandowski po podaniu Kamila Jóźwiaka, a drugiego gola strzelił Karol Linetty z asystą Lewandowskiego. Po przerwie ponownie trafił Lewandowski.

W drugim meczu naszej grupy Włochy zremisowały z Holandią 1:1. Po czterech kolejkach Polska z siedmioma punktami prowadzi w tabeli i ma punkt przewagi nad Włochami oraz dwa nad Holandią. Z tymi drużynami nasza reprezentacja zagra w listopadzie - z Włochami na wyjeździe, z Holandią w Chorzowie.