Popołudniowa rozmowa Radia Poznań – Bronisława Waszkiewicz
Publikacja: 19.03.2025 g.17:55
Aktualizacja: 06.06.2026 g.21:46
Mieszkańcy Osiedla Maltańskiego czekają na działania nowego arcybiskupa. „Liczymy na to, żeby nas wreszcie potraktowano poważnie i przestano nas wyrzucać na bruk” - mówiła w „Popołudniowej rozmowie Radia Poznań” mieszkanka osiedla i prezes Stowarzyszenia „Maltańskie Nasz Dom” Bronisława Waszkiewicz.