NA ANTENIE: Przyjęcie towaru

Lech wreszcie wygrywa na wyjeździe!

Publikacja: 03.08.2019 g.20:15  Aktualizacja: 05.08.2019 g.09:55 Dawid Cytrowski
Od 21 grudnia ubiegłego roku czekali na ligowe zwycięstwo piłkarze poznańskiego Lecha.
lech poznań wisła płock ekstraklasa - Leon Bielewicz (archiwum)
Zwycięską bramkę dla Kolejorza zdobył w 34. minucie Darko Jevtić. / Fot. Leon Bielewicz (archiwum)

Ta fatalna passa zakończyła się w sobotę. Kolejorz wygrał w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em 2:1. Wynik spotkania otworzył już w 4. minucie Portugalczyk Joao Amaral. Wyrównał w 32. minucie Hiszpan Dani Ramirez, ale już 120 sekund później pięknego gola strzelił kapitan Lecha Darko Jevtić.

W głowie miałem w zasadzie tylko to, żeby walić na bramkę. Fajnie ta futbolówka przyszła, nie za lekko, nie za szybko, dlatego mogłem uderzyć z pierwszej piłki. Bardzo się cieszę, że to dało zwycięstwo. Cóż, ŁKS był pewnie lepszy po przerwie, ale najważniejsze, że to my wygraliśmy - mówił po zakończeniu spotkania Jevtić.

To druga wygrana Lecha w nowym sezonie, który po trzech meczach uzbierał już siedem punktów. W piątek poznaniacy zmierzą się u siebie ze Śląskiem Wrocław.