NA ANTENIE: ZLOTE TANGO ZLOTY DESZCZ/MAANAM

Remis Warty Poznań w 26. kolejce piłkarskiej ekstraklasy

Publikacja: 02.04.2024 g.20:54  Aktualizacja: 03.04.2024 g.10:05 Wojciech Bernard
Zieloni zremisowali w Grodzisku Wielkopolskim z Zagłębiem Lubin 1:1.
mid-24402494 - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Zieloni prowadzili od 26 minuty po trafieniu Mateusza Kupczaka, w drugiej połowie wyrównał Dawid Kurminowski. Okazji do zmiany wyniku nie brakowało, ale w bramce warciarzy bardzo dobrze spisywał się Jędrzej Grobelny, a Zagłębie przed stratą gola uratował słupek.

Szanujemy ten punkt, natomiast prowadząc 1:0 wiadomo, że chcielibyśmy zdobywać trzy. Potrzebujemy zwycięstw, by się utrzymać. Całościowo Zagłębie sprawiało trochę lepsze wrażenie, częściej oddawało strzały na naszą bramkę, aczkolwiek mecz mógł potoczyć się w dwie strony...

- mówi trener poznaniaków Dawid Szulczek.

Po 26. kolejkach Warta zajmuje 13 miejsce w tabeli i ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.