NA ANTENIE: Dwie godziny dla radiowej rodziny

Trzeci sparing i trzecie zwycięstwo Lecha Poznań

Publikacja: 06.07.2018 g.07:03  Aktualizacja: 08.07.2018 g.09:26 Grzegorz Hałasik
Kolejorz pokonał w Szamotułach słowacki zespół Żeleziarne Podbrezova 5:0, prowadząc do przerwy 2:0.
Maciej Makuszewski lech poznań trening - Anna Adamczyk
/ Fot. Anna Adamczyk

W drugiej połowie po raz pierwszy w poznańskim zespole zagrał Portugalczyk Pedro Tiba. Natomiast po jednym golu strzelili Darko Jevtić, Vernon de Marco i Maciej Gajos, a dwie bramki zdobył Maciej Makuszewski.

- Cieszę, się, że strzeliłem, bo bramki budują pewność - powiedział po meczu. - Fizycznie czuję się coraz lepiej, wiadomo, że na zgrupowaniu praca była ciężka, ale teraz obciążenia są już mniejsze, nogi zaczynają nieść i na boisku chyba było to widać - dodał skrzydłowy, który wraca do dyspozycji po ciężkiej kontuzji.

W sobotę w Opalenicy Lech rozegra ostatni sparing, z cypryjskim AEK Larnaka, a w czwartek 12 lipca pierwszy mecz w kwalifikacjach ligi Europy, z armeńskim zespołem Gandzasar Kapan.