NA ANTENIE: HAPPY HAPPY PEOPLE/YAZOO

Lech wygrywa w Łodzi i umacnia się na podium

Publikacja: 19.03.2023 g.19:28  Aktualizacja: 20.03.2023 g.08:44 Dawid Cytrowski
Bardzo ważne zwycięstwo Lecha Poznań w Łodzi. Kolejorz pokonał tamtejszy Widzew 2:1 i umocnił się na trzecim miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy.
lech widzew - Marian Zubrzycki - PAP

Choć poznaniacy przegrywali w II połowie po bramce Bartłomieja Pawłowskiego, to potrafili odwrócić losy rywalizacji. Zwycięstwo zapewnili Filip Marchwiński i Kiostoffer Velde. - To naprawdę ciężki teren, punkty tutaj szczególnie cieszą - przyznał po spotkaniu zawodnik Kolejorza Alan Czerwiński.

Wiedzieliśmy co nas tutaj czeka, w dodatku jako pierwsi straciliśmy bramkę. Udało się jednak odrobić wynik. To bardzo ważne zwycięstwo. Teraz będzie chwila przerwy, trochę odpoczniemy. Ostatnio mieliśmy bardzo dużo meczów. Dobrze, że przed przerwą na kadrę udało nam się wywieźć zwycięstwo z Łodzi.

Poznaniacy do gry wrócą 2 kwietnia, kiedy zagrają przy Bułgarskiej z Pogonią Szczecin.