NA ANTENIE: MADISON (2023)/KASKA SOCHACKA

Warta przegrywa z Jagiellonią Białystok

Publikacja: 25.06.2022 g.13:48  Aktualizacja: 25.06.2022 g.14:08 Grzegorz Hałasik
Porażka piłkarzy Warty Poznań w pierwszym meczu kontrolnym podczas letnich przygotowań do sezonu. Zieloni przegrali w Opalenicy z innym zespołem naszej ekstraklasy - Jagiellonią Białystok 0:1.
boisko piłka nożna - Pixabay

Gola w 81 minucie strzelił Paweł Olszewski. W pierwszej połowie w Warcie grali doświadczeni zawodnicy, a po przerwie dominowała młodzież oraz piłkarze testowani. - Stąd dwie różne połowy - przyznał po meczu bramkarz Adrian Lis, który grał do przerwy.

To były dwa różne zespoły, bo w pierwszej połowie grała jedenastka, która z korektami może zagrać w pierwszej kolejce przeciwko Rakowowi, a w drugiej połowie ogrywamy młodzież plus testowani i zakontraktowany Kościelny. Trochę się chłopaki po przerwie męczą z Jagiellonią i nie mogą wyjść z własnej połowy, ale do przerwy było chyba lepiej, bo coś nowego trener Szulczek próbował nam wpoić i to fanie wychodziło.

Latem Warta ma jeszcze zaplanowane cztery sparingi, najbliższy za tydzień w Grodzisku z Miedzią Legnica.