NA ANTENIE: SIGN OF THE TIMES/HARRY STYLES

Porażka Stali, wygrana Krispolu

Publikacja: 03.01.2019 g.20:35  Aktualizacja: 03.01.2019 g.20:38 Wojciech Bernard
Wielkopolska
W pierwszym swoim tegorocznym meczu ekstraklasy koszykarze BM Slam Stali Ostrów Wlkp. ulegli na wyjeździe ekipie Polskiego Cukru Toruń 70:87. Od zwycięstwa rozpoczęli natomiast rok siatkarze pierwszoligowego Krispolu Września.
BM Slam Stal - BM Slam Stal Facebook
/ Fot. (BM Slam Stal Facebook)

Spotkanie czołowych zespołów PLK początkowo było bardzo wyrównane. Od drugiej kwarty gospodarze zaczęli jednak uzyskiwać przewagę. Do przerwy ostrowianie przegrywali już różnicą 14 punktów (34:48) i mimo ambitnej postawy nie zdołali już dogonić rywali. W ekipie Stali najwięcej punktów - po 17 - zdobyli Michał Chyliński oraz Shawn King.

Udanie natomiast zainaugurowali tegoroczne występy siatkarze pierwszoligowego Krispolu Września, którzy w spotkaniu 17. kolejki pokonali we własnej hali MCKiS Jaworzno 3:0 (25:23, 25:14, 25:19).