NA ANTENIE: 00:00 Klasyka muzyczna I/

Pierwszy krok zrobiony! Lech wygrywa z Djurgardens IF

Publikacja: 09.03.2023 g.22:35  Aktualizacja: 10.03.2023 g.11:17 Dawid Cytrowski
Lech Poznań bliżej ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. W czwartek Kolejorz pokonał przy Bułgarskiej szwedzki Djurgardens IF 2:0 po golach Antonio Milicia i Filipa Marchwińskiego.
lech szwedzi - Jakub Kaczmarczyk - PAP

Choć poznaniacy mają dobrą zaliczkę przed rewanżem, to losy rywalizacji z pewnością nie są jeszcze rozstrzygnięte. - To dopiero połowa - mówi
trener John van den Brom.

Dziś jestem szczęśliwym trenerem. Oczywiście ze względu na wynik, ale też ze względu na to jak zagraliśmy. Uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie, byliśmy dobrze zorganizowani na boisku, nie pozwoliliśmy rywalom na stworzenie zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Niewątpliwie jesteśmy w dobrej pozycji przed tym rewanżowym meczem. Ale za nami dopiero pierwsza połowa. To samo powiedziałem piłkarzom w szatni. Teraz trzeba to przyklepać w Szwecji. Tam bęą podobne okoliczności, także pełny stadion.

Rewanż na Tele2 Arenie w Sztokholmie odbędzie się w przyszły czwartek. Wcześniej, bo w najbliższą niedzielę Kolejorz zagra w lidze z Piastem Gliwice.