NA ANTENIE: JUNGLE DRUM/EMILIANA TORRINI

Na to czekali kibice. Lech wygrywa z Legią! [ZDJĘCIA]

Publikacja: 23.02.2019 g.19:29  Aktualizacja: 24.02.2019 g.19:30
Piłkarze Lecha pokonali w Poznaniu Legię Warszawa 2:0 i przełamali złą passę.
Lech Legia mecz kolejorz Jevtic - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

Piłkarski klasyk dla Lecha Poznań! Kolejorz zasłużenie wygrał przy Bułgarskiej z warszawską Legią 2:0. Gospodarze objęli prowadzenie już w 8. minucie po trafieniu Nikoli Vujadinovicia. Zwycięstwo przypieczętował w 79. minucie Christian Gytkjaer golem z rzutu karnego.

- Po dwóch ostatnich porażkach ta wygrana ma dla nas szczególne znaczenie - komentuje pomocnik Kolejorza Maciej Makuszewski.

Dzięki wygranej z Legią, lechici awansowali na piąte miejsce w tabeli. Do liderującej w niej gdańskiej Lechii tracą 13 punktów.