NA ANTENIE: 01:00-02:00 KLASYKA II/

Seria zwycięstw Lecha Poznań brutalnie przerwana!

Publikacja: 20.08.2018 g.08:45  Aktualizacja: 20.08.2018 g.09:51 Grzegorz Hałasik
Po czterech wygranych z rzędu, w piątej kolejce ekstraklasy Kolejorz przegrał na własnym stadionie z Wisłą Kraków 2:5.
Lech Poznań - Wisła Kraków - Leon Bielewicz
/ Fot. Leon Bielewicz

Po golach Amarala i Christiana Gytkjeara poznaniacy prowadzili 2:0, ale jeszcze w pierwszej połowie kontaktową bramkę dla Wisły zdobył Martin Kosztal, a po przerwie dla gości trafiali dwukrotnie Zdenek Ondraszek, Marko Kolar oraz Gytkjear, który pokonał własnego bramkarza.

"Nie umiem tego wytłumaczyć" przyznał po meczu kapitan drużyny Maciej Makuszewski.

Lech Poznań utrzymał prowadzenie w tabeli ekstraklasy, ale zajmująca drugie miejsce Jagiellonia Białystok ma tyle samo punktów - 12. Za tydzień Lech zagra w Lubinie z Zagłębiem.