NA ANTENIE: 00:00-01:00 KLASYKA I/

3 gole w 7 minut. Warta Poznań nadal liderem

Publikacja: 29.09.2019 g.18:40  Aktualizacja: 29.09.2019 g.19:02 Grzegorz Hałasik
Trwa znakomita passa poznańskiej Warty, która obroniła dzisiaj fotel lidera piłkarskiej pierwszej ligi.
warta poznań miedź legnica - Warta Poznań

Zieloni wygrali w Grodzisku Wielkopolskim z Miedzią Legnica 2:1. W 83. minucie na prowadzenie wyprowadził poznaniaków Łukasz Trałka, a na 2:0 po dwóch minutach podwyższył Adrian Laskowski. Gol dla Miedzi padł w doliczonym czasie gry. Trafienie Trałki było jego pierwszą bramką dla Zielonych.

- Najważniejsze, że jest radość z gry, bo gdyby jej nie było, to już bym skończył z grą w piłkę. Fajnie to w Warcie wygląda, wygrywamy mecze i oby tak dalej - powiedział po meczu Trałka.

Po jedenastu kolejkach pierwszej ligi Warta i Radomiak mają po 23 punkty, trzeci Stomil Olsztyn traci trzy punkty. Awans do ekstraklasy wywalczą dwa najlepsze zespoły, a drużyny z miejsc od trzeciego do szóstego rozegrają baraże o jeszcze jedno miejsce w ekstraklasie.